Володимир Пімєнов

Концептолог, Спеціаліст з Комерціалізації Малого та Середнього Бізнесу

Досвід:

2009 – Сьогодні

CITY PROFIT

Засновник, Концептолог, Операційний Директор. Компанія що будує системи продажів, інтернет-магазини, B2B-відділи збуту та торгові дома, виводить нові бренди та компанії на ринок. Починаючі від концепції та бізнес-моделі, закінчуючи масштабуванням та щоденним виконанням операційних планів з продажів. Працює для клієнтів з п’яти країн світу (Україна, Польща, Казахстан, Чехія, Великобританія), більше 150 проектів, більше 35 в форматі “ПІД КЛЮЧ”. Кваліфікована ЄБРР як Бізнес Девелопмент Консалтинг. Більше тут

2015 – Сьогодні

CITY PROFIT ACADEMY (MASTER DIRECTOR COURSES)

Засновник, Ведучий Курсу. В 2015-му році на одному з об’єктів в Україні отримали від клієнта замовлення на розробку спеціального виключно практичного курсу для ТОП-менеджмента. Так з’явився курс “Майстер Директор”, що підвищує кваліфікацію керівників з продажів, маркетингу, директорів з персоналу та власників. Випускники тоді отримали окупність інвестицій в навчання вже на другий тиждень (тоді він проводився раз на тиждень, всього шість тижнів). З тих пір курс має вже більше 300 випускників і немає жодного негативного відгуку. Середньозважений показник випускника (що прийшов на курс як досвідчений підприємець чи вчорашній студент, що має ідеї): вдвічі збільшений дохід або відкрита і рентабельна власна справа.  Більше тут.

2013 – 2014 (13 місяців, контракт)

EMBAWOOD (VITIS TRADE)

Комерційний Директор. Компанія з виробництва та продажу меблів, що має представництва та мережу магазинів по всьому світу.  Ключовий показник моєї роботи в компанії: регулярне зростання чистого прибутку, антикризове управління, прогнозоване збільшення продажів компанії. Під час моєї роботи роздрібна торгівля підвищила об’єми продажів в два рази за перші 90 днів роботи. Також був реанімований відділ оптових продажів та збільшено його показники в більше ніж 10 разів. Запущено в роботу Інтернет-магазин та оптимізовано рекламні компанії до показника 0,02 центи за реального клієнта (середній чек 800 дол.)

2007-2009

ТОВ “МКС”

Директор Регіону (4 магазини, 150+ людей в управлінні). Українська Роздрібна Мережа Магазинів, що входила в ТОП-3 (Ельдорадо, Фокстрот, МКС). Ключові показники ефективності: продажі та маржинальність кожного окремого магазину, виконання планів продажів, робота з постачальниками, місцевою владою, логістикою та ціноутворенням, операційне управління діяльністю магазинів. Результати: 2 з 4 моїх магазинів визнано кращими по економічним показникам та динамікою розвитку серед 150 магазинів мережі.

Освіта:

2019 – Менеджер Написання Проектів дофінансування від Фондів Європейського Союзу

WYŻSZA SZKOŁA EDUKACJI ZDROWOTNEJ I NAUK SPOŁECZNYCH (PL)

2005 – Менеджер Економічної Діяльності

Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (UA)

2004 – Менеджер Зовнішньо-Економічної Діяльності

Відкритий Міжнародний Університет Україна (UA)

2001 – Менеджмент

Міжрегіональний Коледж “Освіта” (UA)

Навички:

Розробка Концептів, Бачення і Стратегії
95%
Операційне управління проектами
80%
Розбудова Системи Продажів в B2B, B2C
95%
Дизайн, Копірайт
75%
Інтернет-магазин, Веб-Воронки Продажів
90%
HR: Розробка Вакансій, Скриптів, Мотивації
90%
Антикризове управління, малобюджетні бізнес-моделі
100%
Перевиконання Планів Продажів, Управління Змінами
100%

Про мене:

Мрію про міжнародний імідж України як кузницю малого але ультра-рентабельного бізнесу.

Контакт

Мобільний / Telegram / Viber / Watsup / Signal: +38 (063) 223 29 51

Я в Фейсбук: /pimenov.vladimir/