Нарешті Вам треба розробити сайт, лендинг, інтернет-магазин.

Ідея та продукт вже є, ціни є?

Тоді починаймо!

Послуги Веб Агенції чи навіть просто Веб Дизайну – не є нашою основною послугою. Ми займаємося розробкою систем продажів. Але! Якщо все ж Вам треба зробити представництво в Інтернеті ефективним, а не просто “смачним”,  то ось наша пропозиція.

До речі ми знаходимося в Ірпені, але з нами можна поговорити будь де онлайн, або в наших представництвах – Київ, Полтава, Хмельницький, Житомир… а ще в Казахстані – Алмати, Астана… а ще в Польщі та Чехії…. Великобританії. CITY PROFIT багато де є 🙂


так-так-так…

Який потрібен Сайт?

Швидко Лендинг
[150]

Від вас інформація, круто було б лого і посилання на сайти які вам подобаються. Від нас придумати дизайн, зверстати ОДНУ сторінку, і зробити так, щоб вам приходили на пошту всі заявки від клієнтів. Все! Лендинг готовий до просування за 1, або 3 дні!

Цікаво

Сайт і його воронка
[800]

Особливо ефективний для малого та середнього бізнесу де продукт – Це Послуга!
Теж саме як швидко лендинг. Тільки тепер не одна сторінка, а мінімум 5. Бо окремо робимо сторінку “Дякую за замовлення”, окремо на 3 чи чотири продукти сторінки, окремо головну, окремо сторінку команди проекту та інше. Логіка воронки – розроблена буде нами і продемонстрована.
Весь функціональний сайт з воронкою і базовою автоматизацією за 3-7 днів.

Цікаво

Інтернет-Магазин
[900]

Робимо функціональний Інтернет-магазин на зручній платформі WooCommerce для того, щоб потім ви самі, чи будь-який підрядник легко міг з ним працювати. Наповнюємо його 4 типовими сторінками (головна, магазин, один товар, корзина, дякую), та десятком продуктів/товарів, що ви продаєте.
На все, включаючи просту відео-інструкцію 3-7 днів – і у вас гарний працюючий Інтернет-магазин.

Цікаво

Потрібен Супровід?

Супровід “Сайт 24/7”
[50/m.]

Самі підберемо вам тариф хостингу та домену, та будемо робити бекапи, спілкуватися з тех.підтримкою хостера в проблемних випадках, слідкуватимемо за тим щоб переналаштування хостингу не “зламали Вам сайт”. На самому сайті будемо робити вчасно оновлення плагінів та переналаштування їх в критичних ситуаціях.
Сайт буде працювати як слід!

Цікаво

Супровід “SEO 1.0”
[200/m.]

Для того, щоб сайт бачили пошукові системи Google, Yahoo, Bing та всілякі там Яндекси його треба “прокачувати” через так зване SEO. Треба розмістити компанію в реєстраторах, робити багато лінків на чужих вже “прокачаних” сайтах, покращувати швидкість роботи сайту, залишати на форумах та блогах інших компаній свої посилання. Це ми і робимо. А ще, покращуємо позиції сайту оптимізуючі ваші статті та сторінки сайту.
Тепер вас видно в Гугл!

Платна Реклама
[600+/m.]

Звичайно, ми можемо просувати твій бізнес швидше, якщо в нас буде змога замовляти платну рекламу в Google / Facebook / Instagram / OLX / LinkedIn
Тож, з Вас бюджет на рекламу (від 100 дол./міс.) та послуги з налаштування реклам та А/Б тестування (500 дол./місяць)

Цікаво

Супровід “Контент+”
[500/m]

Шукаємо те, що цікавить ваших клієнтів, пишемо про це статті та аналітичні записки, додаємо картинки (малюємо самі чи беремо у вас), відео/анімації та виставляємо на сайті та в соціальних меержах. А якщо у вас замовлено на сайті “SEO 1.0” – то це і буде ваше джерело безкоштовного трафіку (потенційних клієнтів) на сайт.
Беремося за розробку та виставку контенту на сайті, ГуглМійБізнес, Фейсбук, Інстаграм.

Цікаво

Привіт, мене звати Пімєнов Володимир.

Я будую Системи Продажів “Під Ключ” з 2009-го року.

Замовляють для того, щоб:

  1. Розробити Концепцію та Бачення нового бізнесу чи підрозділу
  2. Розробити ефективний Асортимент та безпрограшне Ціноутворення
  3. Розробити Стратегію розвитку / знищення конкурентів / створення нових каналів продажів та  завоювання ринків

  4. Розробити Упаковку і Маркетинг-Кіт (Фірмовий Стиль, Сайт, Інтернет-магазин, SMM-стратегію і втілити її і т.д.)
  5. Розробити Фінансову Модель та Логіку Ультра Рентабельності
  6. Знайти та підготувати мега-круту команду продажів та маркетингу
  7. Створити Відділ продажів та маркетингу, який працював би як незалежний фінансово самостійний підрозділ компанії “з нуля” (а власник відтепер займався б тільки продуктом і логістикою)
  8. Автоматизація була КРУТЕЗНОЮ та КОМФОРТНОЮ для прозорості, простоти і ефективності процессів 

Від Концепції та Бачення до Продажів, Рентабельності, Автоматизації та Масштабування.

Якщо ви захочете “відгуків” чи побачити ВСІХ з ким ми працювали – навіть на цьому сайті – є для цього спеціальна сторінка. Ласкаво прошу подивитися 🙂

бизнес консалтинг продажи и маркетинг под ключ